Loader
Adventný kalendár pre psa
16403
post-template-default,single,single-post,postid-16403,single-format-standard,bridge-core-3.0.1,qode-news-3.0.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive
 

Adventný kalendár pre psa

border_kolia_advent

Adventný kalendár pre psa

Inšpirujte sa naším kalendárom!

adventny_kalendar
,,Balíčky plné chutných prekvapení.”
balicky_odmeny
,,Veselo pri príprave, aj pri odovzdávaní maškŕt.”

Príprava adventného kalendára

  1. Nákup odmien. Buď priamo v obchode alebo cez e-shopy. Môžete zvoliť už obľúbené psie maškrty, prípadne experimentovať. Na dvadsiateho štvrtého pripravte niečo extra!
  2. Príprava balíčkov. Papierové obaly budú vo vašej vianočnej domácnosti a môžu byť dekoráciou. Okrem čísiel ich môžete ozdobiť pečiatkami, nálepkami, či malými kresbami.
  3. Inštálácia adventného kalendára. Na pevnejší motúz postupne upevnite balíčky napríklad pomocou štipcov. Môžete ho obmotať ihličím, svetelnou reťazou alebo trblietavou girlandou.

,,Už sa tešíme. Hurá december!”

Radosť z adventu

Už len rozdávať. Prvé dni sme nedočkavo čakali, kedy môžme Crazy posunúť prvé ,,psie sladkosti“. Približujúcimi sa Vianocami sme zabúdali a balíčky otvárali viaceré v jeden deň.

Na Štedrý deň sme sa tešili najviac a Crazy dostala svoju odmenu počas našej štedrej večere. Tak ako naša Zajka, tarantula a akváriové rybičky …

advent
,,Čuchanie farebných balíčkov.”
stedry_den
,,Štedrá večera, ktorej estetickosť sme ocenili iba my ľudia.”

Vianočné sviatky

Vianoce otvárajú oči, keď potrebujeme cítiť blízkosť tých, ktorých ľúbime. Preto aj naše zvieratká dostávajú o niečo väčšiu porciu jedla, či dlhšie poškrabanie za uškami.

Užite si krásne sviatky so svojimi chlpáčikmi. Buďte zdraví, veselí a ľúbení.

 

Tip: Prečítajte si článok s fotkami jej rodičov: O Crazy.

Tags:
No Comments

Post A Comment